SK CZ EN

Mark Scrub


Identita

Stratégia

Video

Web

Social

Outdoor


SEXI PRODUKT, SEXI KOMUNIKÁCIA

Sme radi, keď môžeme značky budovať spolu s klientmi - a o to viac, keď ich môžeme budovať od ich začiatku. To je aj prípad kávového peelingu MARK SCRUB.
Pri Markovi sme pomáhali už od začiatku - prieskumom produktov, jeho vôní a zloženia. Vytvorili sme kompletný brand set - od dizajnu obalov, logotypu, webu, propagačných materiálov, copytextov ako aj samotné zadefinovanie vlastnosti značky. Tá má svoj vlastný jazyk a jemne provokujúci vizuálny štýl.

Hladká spolupráca s blogerkami a billboardy s celulitídou

Pred spustením komunikácie na SK sme pripravili komunikačnú a social media stratégiu, ktorú sme aplikovali aj pri rozširovaní značky na český trh. V oboch krajinách sme navyše nadviazali spoluprácu s úspešnými blogerkami Lucid Style, Sharlota, TChick a Patty Image.

Podporné aktivity vo forme samplingov, súťaží, či komunikácie na sociálnych médiách už boli pre nás samozrejmosťou. Mark sa aktuálne predstavuje offlinovému svetu prvými billboardami so skutočnou celulitídou. A to je ešte len začiatok, pretože stále pracujeme na rozširovaní jeho pôsobnosti.

Preskúmajte viac našich projektov