Tag

elite solutions

Náš stážista Peťo: „Ak človeka niečo baví, veľmi rýchlo sa v tom stane dobrým.“

Zaujímavá bola každá oblasť, v ktorej som sa niečo nové naučil. Stáž ale nebola len o sedení za počítačom. Veľa času som strávil aj spoluprácou a komunikáciou s kolegami. Ako highlight mesiaca by som spomenul účasť na brainstormingoch pre viaceré veľké projekty, ktoré sa v budúcnosti plánujú.

Premenili sme bielu stenu na kreatívnu s príbehom

Napokon zhodli sme sa na tom, že panoráma mesta bude vhodnejšia do zasadačky, ktorá je kuchyňou našich kreatívnych nápadov. Medzi strohými bielymi stenami je ťažké nájsť inšpirácie pre nové nápady. Mimochodom vedeli ste že, modrá farba symbolizuje spoľahlivosť, zodpovednosť a stabilitu?

Zn. hľadáme grafika na hrad

V našom kráľovstve kreativných nápadov sa uvoľnilo miesto pre novodobého maliara. Áno, hľadáme grafika alebo grafičku! A nemusí byť ani urodzeného pôvodu:)

Hlasujte za najlepšiu kresbu mladých umelcov

Zavolali sme si na pomoc, šikovných mladých ľudí, aby nám navrhli maľby do galérie. Dostali od nás zadanie, ktoré krásne vypracovali. Avšak nastal jeden vážny problém. Každému z nás sa páči niečo iné. Nevieme sa zhodnúť, ktorá maľba je tá „pravá“.

Zn. hľadáme nového programátora!

Koho hľadáme?

Možno práve teba! Tvojou úlohou bude návrh a vývoj webových aplikácií v prostredí skriptovacieho jazyka PHP s využitím frameworku CakePHP a SQL databázami. Veci, v ktorých sa nevyznáš ťa radi priučíme. A ak máš čo naučiť nás, budeme ťa počúvať!

© 2020 Elite Blog — Powered by WordPress