Už je to takmer rok, čo sme sa presťahovali do nových priestorov. Zo Železničiarskej pod Bratislavský hrad. Výstižnejšie povedané, „na hrad“. Ocitli sme sa v nádhernom prostredí, uprostred hradného parku Delíme sa oň so psičkármi, turistami, mladými párikmi a s tými, ktorým sa  nechce do školy. Uprostred ticha, ale stále v centre. Cez deň ideálne miesto na prácu, večer stvorené pre party.

Takto nejako to u nás vyzeralo pred rokom.

Za ten čas sme si to skrášlili a  “zelitnili”.  Naše priestory už mali možnosť skrášliť aj mená ako Dominika Žáková, Martin Schwartz či Erik Pánči.Na svoje si prišli aj naše kreatívne chute, suterén sme si prerobili na party miestnosť s barom a posilňovňou. . A dosiahli sme to, o čom sníva každý zamestnanec aj šéf. Priestor, kde trávime  dni a sem tam i noci, sme premenili na space, ktorý nás vždy nakopne, kam chodíme s radosťou a  s úsmevom na tvári.

Veď posúďte sami : )

Vždy je však čo zlepšovať. Stále máme pár prázdnych miestností, plno nepomaľovaných stien a rôzne zákutia, ktoré čakajú na svoju šancu. A chceme ich oživiť. Ak teda poznáte niekoho, kto by sa chcel u nás vyblázniť, radi mu naše priestory poskytneme ako showroo☺. Len nám dajte vedieť.

Tešíme sa na všetky nápady.