V Elite sa to už nedá vydržať! Situácia v agentúre je vážna, ovzdušie by sa dalo krájať. Všetci makajú, potia sa a bažia po nových zadaniach a klientoch. Nie je to však pod nátlakom šéfa.

Tento boj je čisto agentúrny. Elite Bratislava a Elite Praha sa pretekajú! Kto postaví latku ešte vyššie?

Fight_1200X628

Začalo to postupne, keď sme v Bratislave privítali nového klienta z Poľska. A nie malého. Oknoplast, najväčší výrobca okien v strednej Európe. Je to klient, pre ktorého nebudete vymýšľať klincovačky, ale je veľmi zaujímavé robiť koncepty pre 3 krajiny (SK, CZ, HU) a byť pri tom, ako online  predáva veci, ktoré sa nedajú predať cez internet.

Nasledoval daľší prírastok. Soitron, slovenská IT spoločnosť s veľkou chuťou expandovať, ktorá pôsobí od UK až po Turecko.

A potom sa nám zbankovalo (nie zbankrotovalo). V digitálnom tendri sme si obhájili “pole position” pre Sberbank, kde sme za posledný rok odviedli spoločne s klientom skvelú robotu.

Naši českí bratia z Elite Praha si tieto úspechy zobrali trošku osobne. Vyhrali teder pre Raiffeisen banku a vyprodukovali skvelú kampaň pre MS v hokeji 2015. Kampaň mala v online jedny z najlepších čísel spomedzi sponzorských kampaní na MS.

No a kedže chceli českí Eliťáci dokázať, že v porovnaní so SR vôbec nie sú pozadu, tak si povedali, že by to chcelo ešte jednu banku. Podarilo sa. A tak začali pracovať na projektoch pre Hypoteční banku.

V Bratislave nás tento český počin naozaj vyprovokoval! Nemôže im ísť karta lepšie ako nám! : ) A tak sme zamakali a zarúbali naozaj vysoko. Nie každý deň sa podarí získať taký tromf, ako je VÚB banka! Asi je zbytočné vôbec písať, ako sa z toho tešíme. Navyše sme dorovnali “bankový duel” na 2:2.

Nezostalo to však dlho bez reakcie z Prahy. VÚB si všimli aj kolegovci z Elite CZ a povedali si, že pridajú a tak začali s O2 Česko pracovať na veľkom projekte O2 Sport TV.

O2 Česko im ale nestačilo a povedali si, že nastavia latku tak vysoko, aby sa nám v Bratislave oči vyočili! Vhupli do veľkého tendra a získali celú online komunikáciu, vrátane social pre Raiffeisen banku.

Ale dosť tých prirovnaní a “duelov”! : ) Nie, v skutočnosti nemáme žiadne rozbroje. A sme nesmierne šťastní, že sa nám tak darí. Len nás to utvrdzuje v tom, že veci ktoré robíme, robíme dobre. A čo nás teší najviac je, že toto všetko sa nám podarilo bez pracovných víkendov, prebdených nocí a postov o polnoci, že makáme na tendroch. Čo je často bežnou agentúrnou praxou. Zvládli sme to všetko v pohode, s rozvahou a  spoločnými silami, ktoré sa volajú Elite spirit.

Možno tento článok vyznieva ako samochvála. A veru aj je. Ale tým, čo je dobré, sa treba pochváliť. Je to ale hlavne pochvala pre všetkých šikovných ľudí, ktorých tu v Elite Solutions, v Bratislave aj Prahe, máme a ktorí denno-denne odvádzajú skvelú prácu. Ešte raz, vďaka!